Drobne zmiany

Wprawne oko może zauważyć, że strona powolutku się rozwija. Powstała już mała galeria zdjęć, dodane zostały archiwalne rozkłady jazd i nie zabrakło dokończonej historii.

Już wkrótce spora niespodzianka dla fanów fotografii, a także wirtualna podróż naszym szlakiem. Nie zabraknie także dodatkowych filmów realizowanych z okazji ciekawych odkryć. Proszę o cierpliwość!

Ten wpis został opublikowany w kategorii brzeg-strzelin, strona www i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Drobne zmiany

  1. Grzesiek pisze:

    Witam, super sprawa że ktoś interesuję się tymi torami, już nieco zardzewiałymi gdyż składy z cysternami nie kursują już nawet do Małujowic z powodu zaprzestania działalności składu paliw, niemniej jednak jest szansa zobaczyć na tym szlaku lokomotywy 401da, gdyż dwie takie stacjonują na składzie w Skarbimierzu, w sumie to stoją w tym samym miejscu już grubo ponad rok ale pewnie jak nikt nie zainteresuje się tym terenem to gotowe będą powrócić do Brzegu i mam nadzieję je wtedy sfotografować:) ogólnie to ja minimum raz w tygodniu ‚sprawdzam’ naszą linię tak na wysokości ‚kwadratówki’ w Parku Wolności i jak pewnego dnia zauważę że tor z zardzewiałego zamieni się w metaliczny to będę szczęśliwy:) pozdrawiam wszystkich podąrzających tymi torami…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.